Webdesign

 

 

 

Potrebujete sa prezentovať na internete? Chcete viac predávať Vaše služby a produkty? Dajte o sebe vedieť, my Vám s tým pomôžeme. Vytvoríme pre Vás moderné a funkčné internetové sídlo, Vašej spoločnosti to prinesie neobmedzený okruh zákazníkov, čím Vám pomôžeme zvýšiť Vaše zisky.

 

Web design

Profesionálny tím PWD s.r.o.

sa vyvíja a vylepšuje. Náš „webdesign“ nie je len príjemný na pohľad ale aj funkčný. Pri tvorbe webových stránok využívame najnovšie technológie, sledujeme trh a preto sú naše produkty kvalitné. Použiteľnosť a nájditeľnosť Vašich stránok je určite veľmi dôležitá,
preto stránky optimalizujeme pre vyhľadávače - SEO, štandardizujeme podľa štandardov W3C konzorcia a prispôsobujeme čo najviac cieľovej skupine užívateľov.

Prezrite si naše portfólio webdizajnu, kde nájdete rôzne inovatívne riešenia.

 

 

Naše postupy

Každý nový projekt je pre nás výzvou ukázať čo dokážeme. Myslíte si, že sa opakujeme? Ľudia sa zameriavajú na tie isté postupy, namiesto toho, aby sa zamerali na novú a účinnejšiu technológiu. Prečo nespraviť niečo iné, niečo čím sa budete vynímať? Naša práca získa Vašej firme kredit, čo určite poteší každého z Vás.  

 

Kedže naším cieľom je produkovať úspešné interaktívne webové sídla, sú pre nás dôležité aj požiadavky trhu. Spoločnou cestou vytvoríme web stránku, ktorá sa stane nepostrádateľnou súčasťou Vašej identity a komunikačnej stratégie. Produkujeme kreatívny webdesign, ktorý je súhrou návrhu designu, funkčnej navigácie, použitej farebnej schémy, grafických prvkov.  


Dbáme na to aby výsledny produkt = webstránka u Vašich klientov zanechala dobrý dojem, ponúkla im prehľad o činnostiach a produktoch Vašej spoločnoti a hlavne aby sa na ňu opäť vrátili ale nie ako náhodný návštevník ale ako spokojný zákazník.

 

 

Ako pracujeme

Vždy naším klientom ponúkneme audit, následne Vám vypracujeme prehľad úkonov a pustíme sa do práce na Vašej novej internetovej stránke. Využívame časom overené postupy a technológie, pridávame nové poznatky a vytvárame kvalitný produkt(webdesign) na prezentáciu Vašej firmy.

Vaša spokojnosť je naším cieľom.

 

 

webdesign