SEO optimalizácia

 

 

 

 

SEO - Search Engine Optimization (optimalizácia stránok pre vyhľadávače) je jednou z častí SEM - Search Engine Marketing, ktorý sa zaoberá zviditeľnením intenetových stránok vo vyhľadávačoch.

 

 

Internetové vyhľadávače sa stávajú stále častejším spôsobom hľadania informácií, a preto hrajú stále dôležitejšú rolu pri získavaní nových návštevníkov na internetové stránky.

 

 

SEO optimalizáciaRozličné informácie hľadá pomocou vyhľadávania cez internetové vyhľadávače viac ako 90 percent internetovej populácie.

 

 

Práve to nutí majiteľov webových stránok k úvaham, ako zvýšiť pozíciu stránky vo výsledkoch vyhľadávania vo vyhľadávačoch a tým získať vyššiu návštevnosť stránky, prípadne osloviť potencionálneho zákazníka.

 

 

 

 

Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače (SEO) Vám môže priniesť množstvo nových zákazníkov bez nutnosti dlhodobo investovať do bežnej reklamy.


 

V oblasti SEO Vám firma PWD s.r.o. - Grafické štúdio ponúka:

  • SEO audit
  • analýza kľúčových slov
  • optimalizácia www stránok pre vyhľadávače
  • manuálna a dôkladná registrácia do desiatok katalógov
  • tvorba spätných odkazov
  • analýza konkurencie
  • úprava zdrojového kódu
  • odborné konzultácie v oblasti Optimalizácie pre vyhľadávače (SEO)

V cene tvorby web stránky je zahrnutý základný balíček SEO optimalizácie, ktorý obsahuje vyplnenie časti kľúčových slov, meta tagy description a keywords, prispôsobený tag title a označenie dôležitých výrazov, manuálnu registráciu do 10 slovenských katalógov.

 

Pokročilú SEO optimalizáciu novej alebo existujúcej www stránky poskytujeme na požiadanie klienta. Tento balíček obsahuje analýzu výrazov a konkurencie, pokročilejšiu úpravu zdrojového kódu. Na zákalade analýz a konzultácie vyplníme meta tagy, definujeme jedinečný obsah pre danú podstránku a titulok, zvýrazníme kľúčove výrazy vyhľadávania. Následne je stránka registrovaná do 22 slovenských, 21 českých a niekoľkých zahraničných katalógov v závislosti na požiadavkách zákaznika.