Reklama a marketing

 

 

 

1.Coroprate identity, slogany, logá, názvy výrobkov a spoločností

 

Ste nová alebo zabehnutá spoločnosť, nemáte zvolené firemné farby, logotyp prezentačné materiály? Poradíme vám a vytvoríme návrhy potrebných materiálov ako sú logá, logotypy, slogany, pomenovania výrobkov a pod.

 

Corporate Identity

 

 

2.Internet marketing

Zviditeľnenie vašej stránky je v súčasnosti dôležité pre získanie zákazníkov. Naša firma ponúka audit vašej internetovej stránky, po ktorom si následne môžete zvoliť spôsob zvýšenia vyhľadateľnosti stránky na internete.

Po konzultácií vieme ponúknuť balíky služieb optimalizácie, či už sa jedná o Search Engine Marketing, Adwords, Adsense alebo E-target odkazy. Tieto služby zabezpečia vašej internetovej stránke zaručené pozície pri vyhľadávaní určitých “kľúčových výrazov”.

 

 

 

 

3.Bilboardy, svetelné reklamy

Bilboard je spôsob veľkoplošnej reklamy na verejnom priestranstve. Vytvoríme vám pútaví grafický návrh, ktorý môže prezentovať vás, vaše produkty alebo služby.

Svetelná reklama je vhodná pre sídla spoločností, prevádzok nachádzajúcich sa v rušných častiach. Taktiež sa hodí pre nočné prevádzky, bary a pod. Je to vhodný spôsob ako na seba upútať!

 

Bilboard - MFPF

 

 

4.Letecká reklama

Štýlová reklama pre vašu firmu? Prezentujte vašu firmu netradičným spôsobom, leteckou reklamou. Pripravíme vám veľkoformátový návrh banneru, ktorý bude následne umiestnený na chvost lietadla.