Mediálna propagácia

 

 

 

1.CD vizitky

Propagácia spoločnosti pomocou multimediálnej prezentácie nie je v súčasnosti žiaden problém. Máte dosť „otrepaných“ CD rom prezentácii? Ponúkame vám štýlové multimediálne médium CD vizitku, v rozmeroch podobných klasickej vizitke.

Na toto médium je môžné umiestniť akýkoľvek multimediálny obsah. Aj napriek svojmu tvaru je kompatibilná z väčšinou CD/DVD zariadení. Zabezpečíme taktiež potlač CD vizitky!

 

 

CD vizitky

 

2.Prezentačné média

Máte radi klasiku, kompatibilitu? Zhotovíme vám multimediálne CD alebo DVD disky prehrateľné na väčšine zariadení. Na médium môžete umiestniť fotografie, video, texty, hudbu. Výborný spôsob prezentácie vhodný najmä na konferencie, veľtrhy.

 

 

Multimediálne CD

 

3.Bannery

Propagácia produktu, služby, webstránky na internete pomocou banneru je veľmi účinný spôsob ako na ňu upútať. Bannery môžu byť ako statické tak i pohyblivé v rôznych rozmeroch. Štandardne to býva 468x60, 300x300 atď..

 

 

 

 

 

4.Video prezentácie

Sú určené nielen pre nosiče s multimediálnym obsahom ale i pre zdielanie na ineternete. Vytvoríme vám prezentáciu prevádzky, priestorov, ponúkaných služieb v DVD kvalite.