Grafické služby

 

 

 

1.Vizitky, hlavičkový papierFirma PWD Vám ponúka kompletný grafický návrh vizitiek, hlavičkových papierov. Pri návrhu vizitiek nemusíte byť obmedzení farbami, sme schopný vytvoriť plnofarebné návrhy, ktoré budu obsahovať všetky potrebné údaje.

Kedže návrhy zväčša vyrábame spoločne s web stránkou, poprípade s propagačným materiálom, sme schopný vytvoriť pre Vašu spoločnosť Corporate Identity. Našou snahou je vyrobiť jedinečné grafické návrhy, pričom využívame najmodernejšie technológie.

Sme schopný vytvoriť nielen firemné ale i osobné vizitky. Pri firemných sa snažíme zachovať identitu spoločnosti (farby, rozvrhnutie, design...). Zabezpečujeme aj tlač vizitiek, tlač samotná je možná na matný alebo lesklý papier.

 

Vizitky

 

 

2.Letáky, katalógy, plagáty, kalendáreV súčasnosti výroba plnofarebného plagátu, letáku od 1 kusa nie je žiadny problém. Podľa typu technológie je vytlačený materiál použiteľný v interiéry alebo exteriéry.Tlač nižšieho počtu umožňuje súčasná úroveň technológie digitálnej tlače, pri vyšších nákladoch sú výhodnejšie iné technológie.

Nami vytvorené propagačné materiály sú jedinečné, môžu však byť vytvorené ako súčasť corporate identity. Vhodné sú ako reklamné médium, použiteľné na výstavach, konferenciách alebo v bežnom obehu.

 

 

 

3. Polepy áut, bannery, nálepky, reklamné tabuleKaždého určite upúta pekne dizajnérsky navrhnutý polep, banner, nálepka ktorý môže mať v sebe zakomponované zameranie Vašej spoločnosti, kontaktné údaje, logo a pod. Môže slúžiť aj na propagáciu web stránky. Sme schopný vytvoriť zložité aj jednoduché návrhy.

Pre polepy sa využívajú samolepiace fólie. Reklamné tabule sú tlačené na fóliu, ktorá je následne prilepená na špeciálny podklad rôznej hrúbky. Bannery veľkých rozmerov sú tlačené veľkoformátovo, materiál je rôzny v závisloti od použitia (napr. interiér – tkanina, exteriér – pogumovaný materiál).

Plagáty

 

 

4. Reklamné predmety, propagačné materiály, výroba pečiatokChcete svojím klientom podarovať prezent, prípadne spropagovať svoju spoločnosť? Potešte zákazníka reklamným predmetom (tričko, pero, hodiny, prívesok...) s vaším logom. Ponúkame široký sortiment predmetov z možnosťou potlače na nich. Ponúkame výrobu pečiatok podľa predlohy alebo nášho návrhu. Pečiatky nie je potrebné namáčať, sú uzavreté v ochrannom obale.

 

 

 

5.GravírovanieVýroba predmetov špeciálnou technológiou, vhodná pre kovové, drevené alebo plastové materiály. Prezentujte sa štýlovou vizitkou, menovkou, tabuľou alebo reklamným predmetom s emblémom vašej firmy a pod.

Plnofarebné vizitky

Digitálna tlač

Ofsetová tlač

Prezentačný katalóg

Pozdravy

Firemná identita